SEKTÖRLER

HAKKIMIZDA


✔ Aset Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi; tamamı Maliye Bakanlığı’nda Hesap Uzmanlığı görevinde bulunmuş Yeminli Mali Müşavirler tarafından 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

✔ Aset Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi; ortaklarının engin bilgi ve tecrübesi ile müşteri odaklı yaklaşımı, genç ve dinamik çalışma ekibi ile firmalara kaliteli hizmet sunmaktadır. Bilgi paylaşımı ve bilgi sistemleri altyapısı ile doğru bilginin firmalara en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.

✔ Aset Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi; YMM ve SMMM unvanlı denetçi ve danışmanlarından oluşan profesyonel kadrosu ile seçkin müşterilerine, vergi hukuku , mali, ekonomik ve yatırım konularında uygulamalı danışmanlık, vergi ve muhasebe denetimi, yönetim danışmanlığı, yeminli mali müşavirlik ve tasdik hizmetlerini başarı ile sunmaktadır.

✔ Uzman Denetim Kadrosu ile; Mali konularda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye sahip konusunda uzman kadromuz, kaliteli ve en hızlı şekilde sizlere çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

✔ Çözüm Odaklı Anlayışımız; Uluslararası kalite standartlarına bağlı olarak Vergi Denetimi ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında yer alan her türlü mali konuda müşterilerimize en kapsamlı şekilde hizmet verilmektedir.

✔ Geniş Kapsamlı Hizmetlerimiz; Hizmet verdiğimiz tüm mali konularda müşterilerimize en geniş kapsamlı desteği sağlayarak ihtiyaç duyabileceğiniz her an sizlere kesintisiz ve sürekli destek vermekteyiz.


MİSYONUMUZ


✔ Aset Yeminli Mali Müşavirlik; Kurumsal, profesyonel ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile, ülkemiz değerlerini ve çalışan gelişimini dikkate alarak müşterilerimizin kurumsal yapılarını oluşturur, izler ve geliştirir.Stratejik karar alma süreçlerine katkı sağlar.


✔ Vergi ve mali danışmanlık ile denetim sektöründe ulusal çözümler üreten ve mesleki mevzuata tam uyumlu, iş, kayıt ve raporlama süreçlerini gelişen yönetim teknikleri ile analiz edebilen bir anlayışla güvenilirliği, hizmet kalitesi, çözüme odaklı hizmet anlayışı ile tercih edilen, yerli pazarlarda aktif işletmelere hizmet veren bir takım olmaktır.VİZYONUMUZ


✔ Ülkemize, müşterilerimize ve paydaşlarımıza kattığımız değeri sürdürülebilir kılmak, her an güncel kalmak ve güncel tutmak, kaliteyi esas alan hizmetlerine kesintisiz devam etmektir.


✔ Gelişen piyasalarda temel uzmanlık alanlarımız olan denetim, vergi, muhasebe ve raporlama ile danışmanlıkta müşterilerimize akılcı çözümler üretmek, yaptığımız her işte bir değer yaratmak vizyonumuzu belirleyen temel unsurlardır.


✔ Hizmet sunumunda hedefimiz saygın ve en kaliteli hizmette lider olmaktır.